Firma Ekle
Öztürkler Otomotiv


Açıklama
Firmamız, 5.000.000 TL sermaye ile 1982 yılında Adapazarı’nda kuruldu. Opar bayii olarak Tofaş Otomobilleri orjinal yedek parça satıcılığı ile toptan yedek parça pazarlamasına başladı. İstanbul’dan Zonguldak’a kadar oluşmuş müşteri ağına 2001 yılına kadar Öztürkler A.Ş. olarak hizmet verdi ve halen bu hizmet kardeş firmamız Erdo Otomotiv tarafından Kıraç Holding’e ait Karland ve OES bayilikleri ile birlikte sürdürülmektedir.

Firmamızın halen sürdürdüğü hizmetler ise, Sabancı Holding bünyesindeki Brisa A.Ş. ye ait LASSA ve BRIDGESTONE lastiklerinin satış ve servisi, toptan pazarlaması, 1991 senesinden beri özel servis hizmeti veren kadrosuyla, Volkswagen Group tarafından üretilen Doğuş Otomotiv Holding’e ait DOD ikinci el satış bayiliği, CASTROL Madeni Yağları bayiliği ve
AKPET Akaryakıt istasyonu işletmeciliğidir. Firmamızın halen sürdürdüğü hizmetler ise, Sabancı Holding bünyesindeki Brisa A.Ş. ye ait LASSA ve BRIDGESTONE lastiklerinin satış ve servisi, toptan pazarlaması, 1991 senesinden beri özel servis hizmeti veren kadrosuyla, Volkswagen Group tarafından üretilen ve Doğuş Otomotiv Holding tarafından Türkiye distribütörlüğü yapılan SEAT marka otomobillerin satış ve servisi, yine Doğuş Otomotiv Holding’e ait DOD ikinci el satış bayiliği, CASTROL Madeni Yağları bayiliği ve AKPET Akaryakıt istasyonu işletmeciliğidir.
Yorum
Firmaya Ait Kayıtlı Yorum Bulunmamaktadır.
Öztürkler Otomotiv
Telefon
:
0 264 275 88 80
Adres
:
Erenler Mah. E-5 Karayolu Üzeri Bölge Trafik Civarı No: 113 54200
Merkez / Erenler / Sakarya
Kategori
:
Plazalar
Öztürkler Otomotiv Firmasına Mesaj Gönder     Öztürkler Otomotiv Firmasını Arkadaşına Öner

Öztürkler Otomotiv Firması ile ilgili Yorum Yap     Öztürkler Otomotiv Firmasını Favorilerine Ekle
Bu sayfa 3717 kişi tarafından 3852 kez görüntülenmiştir.

Google Maps :